Прес-центр

Банк «СОЮЗ» став фінансовим партнером на Ferrari Racing Days в Спілберг (Австрія)

09.09.2011 У минулі вихідні 2-4 вересня український автогонщик Андрій Круглик виступив на популярній австрійської трасі Спілберга, де відбулися етапи гоночних серій Ferrari Racing Days.

Одним з фінансових партнерів, які підтримують Андрія Круглика, став Банк «СОЮЗ».

«... Наш банк завжди був небайдужий до спорту, тому рішення підтримати українського автогонщика було прийнято одноголосно, - говорить Ігор Степаненко, Перший заступник Голови Правління. - Андрій, дуже перспективний гравець і вже не раз зарекомендував себе на треку ...».

А. Круглик - український автогонщик, багаторазовий чемпіон України з кільцевих гонок, неодноразовий переможець та призер автоспортивних змагань у Німеччині (24 години Нюрбургринга, серія VLN, серія ADAC Procar), перший в історії України учасник і призер ЕТСС. Майстер спорту України міжнародного класу.

За даними турнірної таблиці Ferrari Racing Days (2-4 вересня 2011) А. Круглик зайняв третє місце в командному заїзді і восьме місце в загальному заїзді. Подробиці на www.ferrari.com